Mládež

Náš žákovský tým v posledních třinácti sezonách čtyřikrát vyhrál městský přebor družstev, sedmkrát skončil na druhém místě a jednou vybojoval bronzové umístění!

V sezoně 2019/20 zůstal žákovský tým první v neúplné tabulce předčasně ukončené soutěže, v ročníku 2020/21 jsme bohužel stihli odehrát pouze dvě utkání předtím, než došlo k obecnému přerušení možností sportování.

(sezona 2007/08 1. místo, 08/09 2. místo, 09/10 2. místo, 10/11 2. místo, 11/12 2. místo, 12/13 2. místo, 13/14 1. místo, 14/15 2. místo, 15/16 1. místo, 16/17 3. místo, 17/18 2. místo, 18/19 1. místo, 19/20 1. místo v neúplné tabulce předčasně ukončené soutěže, 20/21 – ročník anulován)

V současné době chodí na tréninky zhruba patnáct žáků, kteří mohou kromě tréninků v průběhu sezony dvakrát týdně hrát i v době letních prázdnin. Nejlepší z nich zasahují pravidelně i do soutěží dospělých. V klubu navíc působí také čtyři hráči kategorie U21, jedna juniorka a čtyři junioři (U19) a jeden dorostenec (U17). Jejich výsledky můžete sledovat v sekci „Naše týmy“.

 

Rozpis tréninků žáků v období září – červen:

Skupina I – po 15:30-17:00h, st 16:30-18:00h, doplňkový trénink pá 16:00-17:30h

Skupina II – út 16:30-18:00h, čt 16:30-18:00h, doplňkový trénink pá 16:00-17:30h

27 komentářů u „Mládež“

 1. Dobrý den,
  syn (12) by se rád přihlásil do vašeho oddílu stolního tenisu (zatím v podstatě začátečník). Bylo by možné zastavit se v příštím týdnu podívat se na trénink a případně se rovnou domluvit ? Máte pro to nějaký vyhrazený den, nebo je jedno, kdy bychom se zastavili ?
  Děkuji, s pozdravem V. Matýsek

  1. Dobrý den,

   pro mladší a začínající hráčky a hráče by se měly vrátit tréninky v úterky a čtvrtky (v oba dny od 16:30 do 18:00h), ale zastavit se můžete kterýkoliv tréninkový den.

   Budeme se těšit, hezký den
   Tomáš Holík

 2. Dobrý den, dcera 12 by ráda hrála stolní tenis, závodně nehrála, ale hrajeme spolu, tak trochu umí, trénink by jsme ale zvládli pouze tyto dny v týdnu pondělí a čtvrtek, tak nevím, zda je možné kombinovat, případně zda je možné chodit 1x týdně. Je šance se přijítpřípadně podívat a domluvit osobně, děkuji moc Iva Milánová

  1. Dobrý den,

   od kombinování termínů jsme vzhledem k okolnostem před pár lety ustoupili, ale jestli „covidová situace“ dovolí, chtěli bychom obnovit i páteční tréninky, které bývaly smíšené a šlo jakoby o termín „navíc“. Každopádně není problém ani trénink 1x týdně – kdybyste měly čas, klidně se příští týden jeden ze dnů, který jste zmiňovala, zastavte :-)

   Hezký den
   Tomáš Holík

 3. chci se zeptat…mamé 4 děti (my a sousedé) … dvě 8leté a dvě 12ti leté a rádi bychom je přihlásili na stolní tenis. Jakým způsobem to můžeme prosím provést? A ve které dny by vlastně v nastávajícím roce byly tréninky? Děkuji předem za odpověď. Hezký den:-) K.D.

  1. Dobrý den,

   k samotnému přihlášení bude stačit vyplnění evidenčního listu v září – zatím počítáme s tím, že pro mladší a začínající hráčky a hráče by se měly vrátit tréninky v úterky a čtvrtky (v oba dny od 16:30 do 18:00h). Po pauze způsobené opatřeními ale uvidíme, kolik dětí se nám v září vrátí (+ jaké budou vyhlášeny podmínky tréninků, hlavně co se týká max. počtu osob na tréninku a podobně), je možné, že budeme muset v prvním týdnu operativně řešit :-). Každopádně sami doufáme, že už budeme zase moct fungovat „normálně“.

   Budeme se těšit, hezký den
   Tomáš Holík

 4. Dobrý den,
  Syn, 9let, by měl zájem o výuku stolního tenisu. Jsme z Nového Lískovce, takže k vám do herny to máme kousek.
  Zajímalo by mě, jestli po letních prázdninách, v září 2021, budete mít opět tréninky v pondělky a středy, jak je uvedeno na stránkách? (Skupina I : po 15:30-17:00 h, st 16:30-18:00h )
  Ostatní dny v týdnu nám bohužel nevyhovují, časově se kryjí s trénínky hokejbalu, na které syn dochází.

  Děkuji za informaci.

  1. Dobrý den, děkujeme za zprávu. Tréninkové skupiny v uvedených termínech máme nastavené dlouhodobě, takže pravděpodobně zůstanou i od září, bude ale záležet také na tom, co s celou situací okolo sportování udělají nebo neudělají vládní opatření. Doufáme, že už nebude docházet např. k omezení počtu lidí v tréninkových skupinách. Tak snad vše dopadne dobře a v září pak doladíme detaily.
   Hezký den
   Tomáš Holík

 5. Dobrý den,
  syn (9 let) by se chtěl učit hrát stolní tenis. Provozujete přípravku pro tak staré děti? Máte ještě místo?
  Děkuji
  Kudynková

  1. Dobrý den,

   není to problém, místo určitě máme. V 9 letech bude sice jeden z nejmladších, ale ne jediný; klidně se zastavte (tréninky aktuálně probíhají v pondělky od 15:30 do 17:00h a ve čtvrtek od 16:30 do 18:00h), budeme se těšit!

   Pěkný den
   Tomáš Holík

 6. Dobrý den,
  chtěla jsem se zeptat jestli by jsem se nemohla podívat se svým 14letým synem k vám na nějaký trénink a nemohl by u vás začít trénovat. Nikdy závodně nehrál, hraje v Bosonohách fotbal, pinpong hrají s klukama ve škole. Na stránkách udáváte možnost se přijít podívat v pondělí (15:30 – 17:00 hod.) a ve čtvrtek (16:30 – 18:00 hod.).Je to možné? Děkuji Holešovská
  Děkuji mnohkrát za odpověď.
  S pozdravem Iva Holešovská

  1. Dobrý den,

   včera jsem se bohužel nedostal k odpovědi, klidně se zastavte příští týden, ideálně v ten pondělní termín (věci si syn klidně může vzít s sebou a zrovna si zahrát).

   Hezký zbytek dne
   Tomáš Holík

 7. Dobrý den, mám 10 létá dvojčata (kluky), bylo by prosím, ještě místo? Děkuji Kósa

  1. Dobrý den,

   ano, do tréninkové skupiny, která chodí v úterky a čtvrtky od 16:30h do 18:00h, se určitě vejdete, klidně se zastavte a kluci si můžou zkusit i zatrénovat, pokud budou chtít.

   Hezký zbytek dne
   Tomáš Holík

 8. Dobrý den ,mám 12 letého syna a chtěl by k Vám chodit na stolní tenis.Máte ještě volné místo?Děkuji Richter

  1. Dobrý den, sami zatím přesně nevíme, kolik přesně děti se v září vrátí na tréninky (byť to pravidelně bývá většina). Každopádně by ale neměl být problém. Zkuste se zastavit příští týden v úterý nebo ve čtvrtek, kdy trénink probíhá od 16:30 do 18:00h, syn si může i rovnou zahrát, pokud bude chtít.

   Děkujeme za zájem a hezký zbytek dne
   Tomáš Holík

 9. Dobrý den,
  dcerce je 12 let a ráda by začala se stolním tenisem. Jsme z Nového Lískovce. Mohla by to zkusit u Vás?
  Děkuji za zprávu! Šárka

  1. Dobrý den,

   určitě může a nebyla by sama, dívek u nás (navíc v podobném věku) hraje víc. Klidně se můžeme domluvit a potkat se přímo na herně, ať se můžete podívat, poptat na detaily atd., a dcera si může rovnou i zatrénovat, když bude chtít. Záleží hlavně na Vás, jestli už někdy teď, nebo až ke konci prázdnin/v září.

   Děkujeme a hezký zbytek dne
   Tomáš Holík

 10. Dobrá den
  Můj syn kterému je 16 by rád hrál stolni tenis.
  Stolní tenis hrál necele 3 roky a chtěl by znovu začít.
  Mohl by u vás hrát stolní tenis ?

  1. Dobrý den,

   určitě by s tím nebyl problém. Dorostenci trénují a hrají zápasy spolu s dospělými – v průběhu sezony tréninky probíhají pravidelně v pondělí od 18:30 a v úterý od 18:00, po domluvě je ale možné trénovat i např. o víkendu. Mimo sezonu probíhají tréninky častěji. V případě zájmu mi dejte vědět, kdy by se syn zastavil, a domluvili bychom detaily (zároveň by si klidně mohl rovnou zatrénovat).

   Tomáš Holík

   1. Můj syn by teda měl zájem
    Mohl by se teda stavit toto pondělí a tam by se domluvilo co a jak
    Šlo by to takhle ?

    1. V pondělí by tam chlapi měli být, i když jsou prázdniny, já tentokrát bohužel na hale nebudu – přijdu ale v úterý, tak nechám na vás, kdy se budete chtít zastavit.

     T. Holík

 11. Dobrý den,
  syn (9 let) by měl zájem o stolní tenis, je možné ho k vám přihlásit? Případně kde je herna, také na Oblé? Děkuji Vilček, tel. 602 581 451

  1. Dobrý den,

   klidně se zastavte, ideálně v úterý nebo středu mezi 16:30 a 18:00h. Herna je na Oblé 52 (mezi zastávkou MHD Oblá a prvním blokem panelových domů), rádi vás uvidíme.

   Tomáš Holík

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>