Tým F 2016/2017

Městská soutěž IV. třídy 2016/2017

Domácí hrací den: čtvrtek, 18:30

Vedoucí: Tomáš Holík

Rozpis utkání:

1 14. 09. 2016 18:30 Orel Šlapanice D SKST Nový Lískovec F 6:12 Výhra
2 22. 09. 2016 18:30 SKST Nový Lískovec F VSK Technika Brno D 16:2 Výhra
3 29. 09. 2016 17:00 Sokol Židenice D SKST Nový Lískovec F 13:5 Prohra
5 13. 10. 2016 18:30 SKST Nový Lískovec F Salesko Líšeň B 10:8 Výhra
6 20. 10. 2016 18:00 Orel Židenice A SKST Nový Lískovec F 11:7 Prohra
7 04. 10. 2016 18:30 SKST Nový Lískovec F SKST Nový Lískovec E 9:9 Remíza
8 18. 11. 2016 18:15 Sokol Starý Lískovec A SKST Nový Lískovec F 10:8 Prohra
9 24. 11. 2016 18:30 SKST Nový Lískovec F Sokol Modřice B 14:4 Výhra
10 30. 11. 2016 18:15 VSK Technika Brno C SKST Nový Lískovec F 12:6 Prohra
11 08. 12. 2016 18:30 SKST Nový Lískovec F TJ Holásky G 3:15 Prohra
12 16. 12. 2016 18:30 Sokol Bílovice nad Svitavou B SKST Nový Lískovec F 16:2 Prohra
13 22. 12. 2016 18:30 SKST Nový Lískovec F TJ Holásky H 18:0 w.o. Výhra
14 12. 01. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec F Orel Šlapanice D 11:7 Výhra
15 20. 01. 2017 19:00 VSK Technika Brno D SKST Nový Lískovec F 8:10 Výhra
16 26. 01. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec F Sokol Židenice D 14:4 Výhra
18 15. 02. 2017 17:00 Salesko Líšeň B SKST Nový Lískovec F 10:8 Prohra
19 23. 02. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec F Orel Židenice A 13:5 Výhra
20 15. 09. 2016 18:30 SKST Nový Lískovec E SKST Nový Lískovec F 10:8 Prohra
21 15. 03. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec F Sokol Starý Lískovec A 13:5 Výhra
22 24. 03. 2017 19:15 Sokol Modřice B SKST Nový Lískovec F 0:18 Výhra
23 30. 03. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec F VSK Technika Brno C 6:12 Prohra
24 05. 04. 2017 16:30 TJ Holásky G SKST Nový Lískovec F 13:5 Prohra
25 20. 04. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec F Sokol Bílovice nad Svitavou B 11:7 Výhra
26 24. 04. 2017 16:30 TJ Holásky H SKST Nový Lískovec F 0:18 w.o. Výhra

 

Konečná tabulka:

1. TJ Holásky G 24 24 0 0 0 345:87 96
2. Sokol Bílovice nad Svitavou B 24 21 0 3 0 313:119 87
3. VSK Technika Brno C 24 20 0 4 0 304:128 84
4. Sokol Židenice D 24 16 1 6 1 246:186 72
5. SKST Nový Lískovec F 24 13 1 10 0 245:187 64
6. Sokol Modřice B 24 10 2 12 0 202:228 56
7. SKST Nový Lískovec E 24 10 1 13 0 207:225 55
8. Salesko Líšeň B 24 10 2 10 2 201:231 54
9. Sokol Starý Lískovec A 24 8 1 15 0 195:235 49
10. VSK Technika Brno D 24 6 1 17 0 162:270 43
11. TJ Holásky H 24 7 1 11 5 152:280 41
12. Orel Židenice A 24 2 3 16 3 122:310 30
13. Orel Šlapanice D 24 2 1 16 5 112:320 26

Soupiska podle úspěšnosti:

Hráči s více než 50% odehraných dvouher

Metelka Jan – 42:12 – 77,78%

Šenková Kateřina – 48:27 – 64%

Krejčíř Lukáš – 29:20 – 59,18%

Janeček Martin – 33:24 – 57,89%

Hráči s 50 – 25% odehraných dvouher

Škňouřilová Tereza – 9:30 – 23,08%

Vaněk Martin – 7:28 – 20%

Hráči s méně než 25% odehraných dvouher

Buk Lukáš – 2:4 – 33,33%

Žaloudek Lubomír – 1:3 – 25%

Navrátil Lukáš – 0:2 – 0%

Dostál Adam – 0:11 – 0%

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Klub stolního tenisu v Brně-Novém Lískovci