Tým E 2016/2017

Městská soutěž IV. třídy 2016/2017

Domácí hrací den: pátek, 18:30

Vedoucí: Martin Prokop

Rozpis utkání:

1 14. 09. 2016 16:30 TJ Holásky G SKST Nový Lískovec E 14:4 Prohra
2 23. 09. 2016 18:30 SKST Nový Lískovec E Sokol Bílovice nad Svitavou B 4:14 Prohra
3 26. 09. 2016 16:30 TJ Holásky H SKST Nový Lískovec E 10:8 Prohra
4 07. 10. 2016 18:30 SKST Nový Lískovec E Orel Šlapanice D 14:4 Výhra
5 14. 10. 2016 19:00 VSK Technika Brno D SKST Nový Lískovec E 6:12 Výhra
6 21. 10. 2016 18:30 SKST Nový Lískovec E Sokol Židenice D 7:11 Prohra
7 04. 10. 2016 18:30 SKST Nový Lískovec F SKST Nový Lískovec E 9:9 Remíza
8 11. 11. 2016 18:30 SKST Nový Lískovec E Salesko Líšeň B 10:8 Výhra
9 24. 11. 2016 18:00 Orel Židenice A SKST Nový Lískovec E 4:14 Prohra
11 20. 12. 2016 18:30 SKST Nový Lískovec E Sokol Starý Lískovec A 15:3 Výhra
12 16. 12. 2016 19:15 Sokol Modřice B SKST Nový Lískovec E 15:3 Prohra
13 29. 11. 2016 18:30 SKST Nový Lískovec E VSK Technika Brno C 7:11 Prohra
14 13. 01. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec E TJ Holásky G 4:14 Prohra
15 20. 01. 2017 18:30 Sokol Bílovice nad Svitavou B SKST Nový Lískovec E 15:3 Prohra
16 27. 01. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec E TJ Holásky H 7:11 Prohra
17 01. 02. 2017 18:30 Orel Šlapanice D SKST Nový Lískovec E 6:12 Výhra
18 17. 02. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec E VSK Technika Brno D 8:10 Prohra
19 23. 02. 2017 17:00 Sokol Židenice D SKST Nový Lískovec E 11:7 Prohra
20 15. 09. 2016 18:30 SKST Nový Lískovec E SKST Nový Lískovec F 10:8 Výhra
21 08. 03. 2017 17:00 Salesko Líšeň B SKST Nový Lískovec E 12:6 Prohra
22 24. 03. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec E Orel Židenice A 14:4 Výhra
24 06. 04. 2017 17:00 Sokol Starý Lískovec A SKST Nový Lískovec E 8:10 Výhra
25 21. 04. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec E Sokol Modřice B 15:3 Výhra
26 26. 04. 2017 18:15 VSK Technika Brno C SKST Nový Lískovec E 14:4 Prohra

 

Konečná tabulka:

1. TJ Holásky G 24 24 0 0 0 345:87 96
2. Sokol Bílovice nad Svitavou B 24 21 0 3 0 313:119 87
3. VSK Technika Brno C 24 20 0 4 0 304:128 84
4. Sokol Židenice D 24 16 1 6 1 246:186 72
5. SKST Nový Lískovec F 24 13 1 10 0 245:187 64
6. Sokol Modřice B 24 10 2 12 0 202:228 56
7. SKST Nový Lískovec E 24 10 1 13 0 207:225 55
8. Salesko Líšeň B 24 10 2 10 2 201:231 54
9. Sokol Starý Lískovec A 24 8 1 15 0 195:235 49
10. VSK Technika Brno D 24 6 1 17 0 162:270 43
11. TJ Holásky H 24 7 1 11 5 152:280 41
12. Orel Židenice A 24 2 3 16 3 122:310 30
13. Orel Šlapanice D 24 2 1 16 5 112:320 26

Soupiska podle úspěšnosti:

Hráči s více než 50% odehraných dvouher

Prokop Martin – 46:17 – 73,02%

Holas Oldřich – 41:45 – 47,67%

Wolk Roland – 23:34 – 40,35%

Búřil Jiří – 19:44 – 30,16%

Hráči s 50 – 25% odehraných dvouher

Vítkovič Martin – 19:5 – 79,17%

Kováč Martin – 9:26 – 25,71%

Hráči s méně než 25% odehraných dvouher

Štoček Dalibor – 4:0 – 100%

Župka Jan – 2:2 – 50%

Hledík Tadeáš – 3:8 – 27,27%

Ovísek Pavel – 1:13 – 7,14%

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Klub stolního tenisu v Brně-Novém Lískovci