Tým D 2016/2017

Městská soutěž III. třídy 2016/2017

Domácí hrací den: pátek, 18:30

Vedoucí: Jan Dvořáček

Rozpis utkání:

1 21. 09. 2016 16:30 TJ Holásky F SKST Nový Lískovec D 10:8 Prohra
2 30. 09. 2016 18:30 SKST Nový Lískovec D Sokol Brno I G 1:17 Prohra
3 07. 10. 2016 18:30 SK Slatina H SKST Nový Lískovec D 8:10 Výhra
4 14. 10. 2016 18:30 SKST Nový Lískovec D Orel Šlapanice C 15:3 Výhra
5 17. 10. 2016 18:30 SK Slatina I SKST Nový Lískovec D 8:10 Výhra
6 04. 11. 2016 18:30 SKST Nový Lískovec D Sokol Sokolnice B 7:11 Prohra
7 10. 11. 2016 19:00 Sokol Popůvky B SKST Nový Lískovec D 8:10 Výhra
8 25. 11. 2016 18:30 SKST Nový Lískovec D Sokol Líšeň E 7:11 Prohra
9 29. 11. 2016 18:00 Sokol Židenice C SKST Nový Lískovec D 1:17 Výhra
10 08. 12. 2016 17:00 TTC Moravská Slavia Brno F SKST Nový Lískovec D 12:6 Výhra
11 16. 12. 2016 18:30 SKST Nový Lískovec D KST Oltec Brno F 13:5 Výhra
12 20. 01. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec D TJ Holásky F 5:13 Prohra
13 27. 01. 2017 18:30 Sokol Brno I G SKST Nový Lískovec D 14:4 Prohra
14 03. 02. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec D SK Slatina H 11:7 Výhra
15 15. 02. 2017 18:00 Orel Šlapanice C SKST Nový Lískovec D 7:11 Výhra
16 24. 02. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec D SK Slatina I 13:5 Výhra
17 03. 03. 2017 18:00 Sokol Sokolnice B SKST Nový Lískovec D 12:6 Prohra
18 10. 03. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec D Sokol Popůvky B 7:11 Prohra
19 20. 03. 2017 18:30 Sokol Líšeň E SKST Nový Lískovec D 10:8 Prohra
20 31. 03. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec D Sokol Židenice C 8:10 Prohra
21 07. 04. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec D TTC Moravská Slavia Brno F 4:14 Prohra
22 21. 04. 2017 18:30 KST Oltec Brno F SKST Nový Lískovec D 10:8 Prohra

 

Konečná tabulka:

1. TTC Moravská Slavia Brno F 22 21 1 0 0 290:106 86
2. Sokol Brno I G 22 17 1 4 0 266:130 74
3. TJ Holásky F 22 15 0 7 0 236:160 67
4. Sokol Sokolnice B 22 14 2 6 0 224:172 66
5. SK Slatina H 22 9 2 11 0 206:188 51
6. Sokol Popůvky B 22 9 2 11 0 190:206 51
7. SKST Nový Lískovec D 22 9 0 13 0 189:207 49
8. Sokol Židenice C 22 8 1 13 0 148:248 47
9. Sokol Líšeň E 22 7 1 14 0 154:242 44
10. Orel Šlapanice C 22 6 3 13 0 165:231 43
11. SK Slatina I 22 4 4 14 0 145:249 38
12. KST Oltec Brno F 22 4 1 17 0 161:235 35

Soupiska podle úspěšnosti:

Hráči s více než 50% odehraných dvouher

Tomek Radek (hráč základu týmu) – 34:8 – 80,95%

Metelka Jan – 21:25 – 45,65%

Vítkovič Martin (hráč základu týmu v 2. pol. sezony) – 15:32 – 31,91%

Štoček Dalibor (hráč základu týmu) – 15:32 – 31,91%

Hráči s 50 – 25% odehraných dvouher

Šenk Michal (hráč základu týmu v 1. pol. sezony) – 25:8 – 75,76%

Prokop Martin – 10:13 – 43,48%

Ouroda Petr (hráč základu týmu) – 9:14 – 39,13%

Hráči s méně než 25% odehraných dvouher

Dvořáček Jan – 6:4 – 60%

Šenková Kateřina – 6:9 – 40%

Janeček Martin – 4:7 – 36,36%

Wolk Roland – 1:3 – 25%

Holas Oldřich – 4:12 – 25%

Krejčíř Lukáš – 2:18 – 10%

Hráči, kteří v této soutěži nenastoupili k žádnému utkání

Škňouřilová Tereza

Vaněk Martin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Klub stolního tenisu v Brně-Novém Lískovci