Tým B 2016/2017

Městská soutěž II. třídy 2016/2017

Domácí hrací den: čtvrtek, 18:30

Vedoucí: Jaromír Odehnal

Rozpis utkání:

1 21. 09. 2016 19:00 TJ Holásky E SKST Nový Lískovec B 14:4 Prohra
2 30. 09. 2016 19:15 Sokol Modřice A SKST Nový Lískovec B 14:4 Prohra
3 06. 10. 2016 18:30 SKST Nový Lískovec B Sokol Líšeň D 11:7 Výhra
4 12. 10. 2016 17:00 Salesko Líšeň A SKST Nový Lískovec B 9:9 Remíza
5 20. 10. 2016 18:30 SKST Nový Lískovec B SK Slatina G 10:8 Výhra
6 01. 11. 2016 18:15 Orel Šlapanice B SKST Nový Lískovec B 12:6 Prohra
7 10. 11. 2016 18:30 SKST Nový Lískovec B Žižka Brno A 9:9 Remíza
8 25. 11. 2016 18:15 TJ Brno-Bystrc E SKST Nový Lískovec B 9:9 Remíza
9 01. 12. 2016 18:30 SKST Nový Lískovec B Sokol Popůvky A 12:6 Výhra
10 06. 12. 2016 18:00 Sokol Židenice B SKST Nový Lískovec B 9:9 Remíza
11 27. 10. 2016 18:30 SKST Nový Lískovec B SKST Nový Lískovec C 10:8 Výhra
12 19. 01. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec B TJ Holásky E 6:12 Prohra
13 15. 12. 2016 18:30 SKST Nový Lískovec B Sokol Modřice A 12:6 Výhra
14 01. 02. 2017 18:30 Sokol Líšeň D SKST Nový Lískovec B 12:6 Prohra
15 10. 02. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec B Salesko Líšeň A 10:8 Výhra
16 24. 02. 2017 18:30 SK Slatina G SKST Nový Lískovec B 14:4 Prohra
17 02. 03. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec B Orel Šlapanice B 10:8 Výhra
18 09. 03. 2017 18:30 Žižka Brno A SKST Nový Lískovec B 10:8 Prohra
19 23. 03. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec B TJ Brno-Bystrc E 11:7 Výhra
20 31. 03. 2017 16:00 Sokol Popůvky A SKST Nový Lískovec B 13:5 Prohra
21 06. 04. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec B Sokol Židenice B 9:9 Remíza
22 26. 10. 2016 18:30 SKST Nový Lískovec C SKST Nový Lískovec B 8:10 Výhra

 

Konečná tabulka:

1. TJ Holásky E 22 19 0 3 0 259:137 79
2. Sokol Židenice B 22 12 4 6 0 219:175 62
3. SK Slatina G 22 11 4 7 0 224:172 59
4. Sokol Líšeň D 22 12 1 8 1 206:188 58
5. Sokol Modřice A 22 11 1 10 0 197:199 56
6. Žižka Brno A 22 10 3 9 0 187:209 55
7. SKST Nový Lískovec B 22 9 5 8 0 184:212 54
8. SKST Nový Lískovec C 22 7 4 11 0 194:202 47
9. Orel Šlapanice B 22 8 1 13 0 167:229 47
10. Sokol Popůvky A 22 6 3 13 0 190:206 43
11. Salesko Líšeň A 22 5 4 13 0 175:221 41
12. TJ Brno-Bystrc E 22 5 4 13 0 172:224 41

 

Soupiska podle úspěšnosti:

Hráči s více než 50% odehraných dvouher

Holčapková Alena (hráčka základu týmu) – 38:25 – 60,32%

Odehnal Jaromír (hráč základu týmu) – 38:29 – 56,72%

Tomek Radek – 36:38 – 48,65%

Hráči s 50 – 25% odehraných dvouher

Dočkal Stanislav (hráč základu týmu) – 19:20 – 48,72%

Ouroda Petr – 15:25 – 37,50%

Hráči s méně než 25% odehraných dvouher

Dvořáček Jan (hráč základu týmu) – 1:3 – 25%

Janeček Martin – 1:3 – 25%

Vítkovič Martin – 4:16 – 20%

Vaněk Martin – 0:4 – 0%

Wolk Roland – 0:5 – 0%

Krejčíř Lukáš – 0:15 – 0%

Hráči, kteří v této soutěži nenastoupili k žádnému utkání

Šenk Pavel

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Klub stolního tenisu v Brně-Novém Lískovci