Tým A 2017/2018

Městská soutěž I. třídy 2017/2018

Domácí hrací den: středa, 18:30

Vedoucí: Radek Tomek

Rozpis utkání:

1 18. 09. 2017 18:30 SK Slatina E SKST Nový Lískovec A 8:10 Výhra
2 27. 09. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec A Sokol Modřice A 15:3 Výhra
3 04. 10. 2017 19:15 TJ Holásky E SKST Nový Lískovec A 12:6 Prohra
4 11. 10. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec A KST Oltec Brno E 12:6 Výhra
5 20. 10. 2017 18:15 TJ Brno-Bystrc D SKST Nový Lískovec A 9:9 Remíza
6 01. 11. 2017 18:30 SK Slatina F SKST Nový Lískovec A 13:5 Prohra
7 08. 11. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec A TJ Brno-Bystrc C 5:13 Prohra
8 22. 11. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec A Sokol Židenice B 14:4 Výhra
9 29. 11. 2017 18:30 Sokol Líšeň C SKST Nový Lískovec A 12:6 Prohra
11 13. 12. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec A SK Slatina G 5:13 Prohra
12 17. 01. 2018 18:30 SKST Nový Lískovec A SK Slatina E 9:9 Remíza
13 24. 01. 2018 18:30 SKST Nový Lískovec A TJ Holásky E 11:7 Výhra
14 02. 02. 2018 19:15 Sokol Modřice A SKST Nový Lískovec A 7:11 Výhra
15 16. 02. 2018 18:30 KST Oltec Brno E SKST Nový Lískovec A 10:8 Prohra
16 21. 02. 2018 18:30 SKST Nový Lískovec A TJ Brno-Bystrc D 8:10 Prohra
17 02. 03. 2018 18:15 TJ Brno-Bystrc C SKST Nový Lískovec A 15:3 Prohra
18 07. 03. 2018 18:30 SKST Nový Lískovec A SK Slatina F 8:10 Prohra
19 13. 03. 2018 18:00 Sokol Židenice B SKST Nový Lískovec A 7:11 Výhra
20 21. 03. 2018 18:30 SKST Nový Lískovec A Sokol Líšeň C 6:12 Prohra
22 13. 04. 2018 18:30 SK Slatina G SKST Nový Lískovec A 7:11 Výhra

 

Konečná tabulka:

1. TJ Brno-Bystrc C 20 16 3 1 0 254:106 71
2. Sokol Líšeň C 20 14 2 3 1 206:154 63
3. SK Slatina F 20 13 0 7 0 208:152 59
4. SK Slatina G 20 10 1 9 0 191:169 51
5. Sokol Židenice B 20 9 3 8 0 187:173 50
6. TJ Holásky E 20 8 2 10 0 177:183 46
7. SKST Nový Lískovec A 20 8 2 10 0 173:187 46
8. KST Oltec Brno E 20 7 2 11 0 166:194 43
9. SK Slatina E 20 6 3 11 0 171:189 41
10. TJ Brno-Bystrc D 20 5 1 14 0 138:222 36
11. Sokol Modřice A 20 4 1 15 0 109:251 33

 

Soupiska podle úspěšnosti:

Hráči s více než 50% odehraných dvouher

Staněk Jan (hráč základu týmu) – 34:24 – 58,62%

Tomek Radek (hráč základu týmu) – 33:26 – 55,93%

Šenk Michal (hráč základu týmu) – 20:18 – 52,63%

Metelka Jan – 18:20 – 47,37%

Hráči s 50 – 25% odehraných dvouher

Dočkal Stanislav – 3:16 – 15,79%

Hráči s méně než 25% odehraných dvouher

Šitina Martin (hráč základu týmu) – 11:5 – 68,75%

Holík Tomáš – 6:10 – 37,5%

Holčapková Alena – 3:7 – 30%

Vítkovič Martin – 2:13 – 13,33%

Janeček Martin – 2:13 – 13,33%

Prokop Martin – 1:7 – 12,5%

Štoček Dalibor – 0:8 – 0%

Hráči, kteří v této soutěži nenastoupili k žádnému utkání

Kříž Jaroslav

Krejčíř Lukáš

Odehnal Jaromír

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Klub stolního tenisu v Brně-Novém Lískovci