Tým B 2017/2018

Městská soutěž II. třídy 2017/2018

Domácí hrací den: čtvrtek, 18:30

Vedoucí: Tomáš Holík

Rozpis utkání:

1 19. 09. 2017 18:15 Orel Šlapanice B SKST Nový Lískovec B 9:9 Remíza
2 28. 09. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec B VSK Technika Brno B 7:11 Prohra
3 04. 10. 2017 18:30 Sokol Líšeň D SKST Nový Lískovec B 10:8 Prohra
4 12. 10. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec B Sokol Bílovice nad Svitavou A 11:7 Výhra
5 20. 10. 2017 18:30 Sokol Brno I G SKST Nový Lískovec B 16:2 Prohra
6 02. 11. 2017 18:30 Žižka Brno A SKST Nový Lískovec B 7:11 Výhra
7 09. 11. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec B Sokol Popůvky A 12:6 Výhra
8 23. 11. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec B Sokol Sokolnice B
9 29. 11. 2017 17:00 TJ Holásky F SKST Nový Lískovec B 14:4 Prohra
10 06. 12. 2017 18:00 VSK Univerzita Brno SKST Nový Lískovec B 9:9 Remíza
11 14. 12. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec B TTC Moravská Slavia Brno F 5:13 Prohra
12 18. 01. 2018 18:30 SKST Nový Lískovec B Orel Šlapanice B 14:4 Výhra
13 25. 01. 2018 18:30 SKST Nový Lískovec B Sokol Líšeň D 11:7 Výhra
14 29. 01. 2018 18:15 VSK Technika Brno B SKST Nový Lískovec B 10:8 Prohra
15 16. 02. 2018 18:30 Sokol Bílovice nad Svitavou A SKST Nový Lískovec B 7:11 Výhra
16 22. 02. 2018 18:30 SKST Nový Lískovec B Sokol Brno I G 9:9 Remíza
17 02. 03. 2018 19:00 Sokol Popůvky A SKST Nový Lískovec B 6:12 Výhra
18 08. 03. 2018 18:30 SKST Nový Lískovec B Žižka Brno A 14:4 Výhra
19 16. 03. 2018 18:00 Sokol Sokolnice B SKST Nový Lískovec B
20 22. 03. 2018 18:30 SKST Nový Lískovec B TJ Holásky F 15:3 Výhra
21 05. 04. 2018 18:30 SKST Nový Lískovec B VSK Univerzita Brno 4:14 Prohra
22 12. 04. 2018 17:00 TTC Moravská Slavia Brno F SKST Nový Lískovec B 15:3 Prohra

 

Konečná tabulka:

1. VSK Univerzita Brno 20 14 2 4 0 218:142 64
2. TTC Moravská Slavia Brno F 20 13 2 5 0 226:134 61
3. Sokol Brno I G 20 13 1 6 0 222:138 60
4. TJ Holásky F 20 13 1 5 1 198:162 59
5. ASS Brno B 20 10 1 9 0 183:176 51
6. SKST Nový Lískovec B 20 9 3 8 0 179:181 50
7. Žižka Brno A 20 7 3 10 0 165:195 44
8. Orel Šlapanice B 20 7 2 11 0 159:201 43
9. Sokol Popůvky A 20 6 3 11 0 162:198 41
10. Sokol Líšeň D 20 4 2 13 1 125:234 33
11. Sokol Bílovice nad Svitavou A 20 4 0 16 0 142:218 32
12. Sokol Sokolnice B 0 0 0 0 0 0:0 0

Soupiska podle abecedy:

Hráči s více než 50% odehraných dvouher

Holčapková Alena (hráčka základu týmu) – 30:16 – 65,22%

Odehnal Jaromír (hráč základu týmu) – 30:17 – 63,83%

Holík Tomáš (hráč základu týmu) – 40:24 – 62,5%

Kříž Jaroslav (hráč základu týmu) – 26:30 – 46,43%

Hráči s 50 – 25% odehraných dvouher

Metelka Jan – 15:9 – 62,5%

Hráči s méně než 25% odehraných dvouher

Vítkovič Martin – 3:8 – 27,27%

Šenková Kateřina – 2:6 – 25%

Štoček Dalibor – 1:6 – 14,29%

Prokop Martin – 1:9 – 10%

Holas Oldřich – 0:3 – 0%

Wolk Roland – 0:4 – 0%

Búřil Jiří – 0:7 – 0%

Janeček Martin – 0:11 – 0%

Hráči, kteří v této soutěži nenastoupili k žádnému utkání

Dočkal Stanislav

Krejčíř Lukáš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Klub stolního tenisu v Brně-Novém Lískovci