Tým D 2017/2018

Městská soutěž III. třídy 2017/2018

Domácí hrací den: středa, 18:30

Vedoucí: Tomáš Holík

Rozpis utkání:

1 20. 09. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec D Orel Šlapanice C 8:10 Prohra
2 27. 09. 2017 17:00 Salesko Líšeň A SKST Nový Lískovec D 15:3 Prohra
3 04. 10. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec D Sokol Líšeň E 3:15 Prohra
4 13. 10. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec C SKST Nový Lískovec D 6:12 Výhra
5 18. 10. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec D TJ Brno-Bystrc E 10:8 Výhra
6 01. 11. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec D Sokol Židenice C 9:9 Remíza
7 09. 11. 2017 17:00 Sokol Židenice D SKST Nový Lískovec D 7:11 Výhra
8 22. 11. 2017 17:00 TJ Holásky G SKST Nový Lískovec D 13:5 Prohra
10 06. 12. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec D Sokol Popůvky B 13:5 Výhra
11 13. 12. 2017 18:15 VSK Technika Brno C SKST Nový Lískovec D 9:9 Remíza
12 17. 01. 2018 18:00 Orel Šlapanice C SKST Nový Lískovec D 8:10 Výhra
13 22. 01. 2018 18:30 Sokol Líšeň E SKST Nový Lískovec D 7:11 Výhra
14 31. 01. 2018 18:30 SKST Nový Lískovec D Salesko Líšeň A 9:9 Remíza
15 05. 10. 2017 18:30 SKST Nový Lískovec D SKST Nový Lískovec C 9:9 Remíza
16 23. 02. 2018 18:15 TJ Brno-Bystrc E SKST Nový Lískovec D 10:8 Prohra
17 28. 02. 2018 18:30 SKST Nový Lískovec D Sokol Židenice D 13:5 Výhra
18 06. 03. 2018 18:00 Sokol Židenice C SKST Nový Lískovec D 11:7 Prohra
19 14. 03. 2018 18:30 SKST Nový Lískovec D TJ Holásky G 10:8 Výhra
21 05. 04. 2018 19:00 Sokol Popůvky B SKST Nový Lískovec D 7:11 Výhra
22 11. 04. 2018 18:30 SKST Nový Lískovec D VSK Technika Brno C 12:6 Výhra

 

Konečná tabulka:

1. Salesko Líšeň A 20 16 2 2 0 246:114 70
2. TJ Holásky G 20 16 1 3 0 236:124 69
3. Orel Šlapanice C 20 11 3 6 0 199:161 56
4. SKST Nový Lískovec D 20 10 4 6 0 183:177 54
5. Sokol Židenice C 20 10 3 7 0 200:160 53
6. TJ Brno-Bystrc E 20 9 1 10 0 179:181 48
7. ASS Brno C 20 8 3 9 0 176:184 47
8. SKST Nový Lískovec C 20 7 2 11 0 168:192 43
9. Sokol Líšeň E 20 6 1 13 0 140:220 39
10. Sokol Popůvky B 20 6 0 14 0 153:207 38
11. Sokol Židenice D 20 1 0 19 0 100:260 23

Soupiska podle úspěšnosti:

Hráči s více než 50% odehraných dvouher

Metelka Jan (hráč základu týmu) – 60:15 – 80%

Šenková Kateřina (hráčka základu týmu) – 49:19 – 72,06%

Navrátil Lukáš – 19:33 – 36,54%

Škňouřilová Tereza (hráčka základu týmu ve 2. pol. sezony) – 9:38 – 19,15%

Hráči s 50 – 25% odehraných dvouher

Buk Lukáš – 14:13 – 51,85%

Janeček Martin (hráč základu týmu) – 10:22 – 31,25%

Hráči s méně než 25% odehraných dvouher

Vaněk Martin – 3:9 – 25%

Žaloudek Lubomír – 0:4 – 0%

Hráči, kteří v této soutěži nenastoupili k žádnému utkání

Krejčíř Lukáš (hráč základu týmu v 1. pol. sezony)

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Klub stolního tenisu v Brně-Novém Lískovci