Diskuze

8 komentářů u „Diskuze“

 1. Dobrý den,

  syn (11 let) by rád hrál za Váš klub ve stolním tenise. Chodí již rok do kroužku stolního tenisu v Orlovně Bohunice, ale je to pouze jedenkrát v týdnu. Bylo by to možné, aby můj syn hrál ve vašem klubu?

  Předem děkuji za odpověď
  Radek Pešek

  1. Dobrý den,

   v úterky a čtvrtky od 16:30h do 18:00h (a případně dobrovolnější pátky) by mělo být stále místo, zastavte se a můžete si klidně rovnou i zatrénovat, pokud bude syn chtít. Už k nám dva kluci takhle z Bohunic před pár lety přišli a hrají s námi dodnes, takže byste nebyli první :)

   Hezký zbytek dne
   Tomáš Holík

 2. Dobrý den,

  syn (16 let) by rád pokračoval ve stolním tenise. Chodil na základce 3 roky do kroužku stolního tenisu, kroužek ale zrušili pro malý počet zájemců. Nyní začal studovat v Brně na SŠ a v tenisu by rád pokračoval. Bylo by to možné ve vašem klubu?

  Předem děkuji za odpověď
  Ludmila Křížová

  1. Dobrý den,

   určitě to není problém, dorostenců/juniorů u nás hraje hodně. Pokud bude chtít, může se u nás zastavit a klidně si rovnou zatrénovat. Tento týden se však bohužel příliš na hernu nedostanu, čili ideální by to bylo buď zítra, nebo pak příští týden v pondělí či ve čtvrtek od 18h.

   Hezký zbytek dne
   Tomáš Holík

    1. Ano, i zítra začínáme stejně, pokud se zastavíte, budeme se na vás těšit :)

     Tomáš Holík

     1. Dobrý den,

      ještě bych měla jeden dotaz nebo spíš prosbu, protože řešíme se synem, který je z vašeho klubu nadšený, „time management“. Když si byl posledně (minulý čtvrtek) zatrénovat, tak mu někdo z dospělých hráčů navrhl, aby se zkusil s vámi domluvit, že by na tréninky chodil částečně s žáky a částečně s dorostem, tj. že by dřív přišel a dřív odešel. Chtěla jsem se zeptat, jestli by to takto bylo možné? Když jde na trénink na 18. hod., tak potom dorazí domů v cca 21:15 a obávám se, že to v kombinaci s brzkým vstáváním do školy (v rozmezí 4:50 – 5:15, podle toho, v kolik začínají) dlouhodobě nedá. Bylo by možné jeho tréninky takto upravit? Domluvil by se s vámi kdyžtak ve čtvrtek na herně, pokud tam budete. Do středy je na adaptačním kurzu.
      Děkuji za pochopení

      Ludmila Křížová

     2. Dobrý den,

      díky za zprávu, snad to ve čtvrtek stihnu, ale kdyby ne, domluvíme vše příští týden – to už budou jen tréninky v pondělí a úterý, protože začíná soutěžní sezona.

      Tomáš Holík

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>